TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Tuzla Resimli Pasta

İnsanlar arasındaki sevgi bağı büyüdükçe, fedakârlıklar artmaktadır. Yılın farklı tarihlerinde herkese yönelik ve şahsi olarak özel günler mevcut olmaktadır. Bu günler içerisinde en özel olanı ise doğum günü olmaktadır. Diğer taraftan; sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, nişanlılık yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, anneler günü, babalar günü ve benzeri birçok özel günler bulunmaktadır. Kişiler sevdikleri ile bu özel günler bahanesi ile bir araya gelmekte ve bu günlerde sevdiklerini mutlu ederek kendini özel hissetmesini sağlamaktadır. Özel pastane ve restoranlar, otellerde bu günlerde önem taşıyan işletmeler olarak gündeme gelmektedir. Pasta ile bu özel geceleri süslemek en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Özellikle tuzla resimli pasta her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Sipariş verilen pasta üzerine kutlayacağınız özel güne damgasını vuran kişinin resmini pasta üzerine kopyalamak olarak bilinmektedir.

Tuzla Resimli Pasta

Sevdiğiniz kişi için doğum gününde birlikte çekilmiş bir resminizi pastanın üzerinde pastadan yapılmış halde görmesi oldukça romantik ve sevgi dolu bir jest olmaktadır. Bu etkili jesti tuzla resimli pasta ismi ile anmak yerinde olmaktadır. Sevgilinize, annenize, babanıza, çocuklarınıza veya sevdiğiniz diğer kişilere sizin belirlediğiniz resmi ileterek pasta üzerine koydura bilinmektedir. Telefon numarası, web sitesi veya bizzat mekânın ziyaret edilmesi ile pasta siparişinizi minimum 3 gün veya daha önceden haber vererek sipariş edilmektedir. Kaç kişilik olacağı, pastanın içeriği, çikolatalı, meyveli veya farklı istekleriniz doğrultusunda sipariş detayında belirtmeniz gerekmektedir.

Fıstık drajeli pasta, frambuazlı pasta, kestaneli pasta, vişneli pasta, muzlu pasta, krokanlı pasta, frambuazlı çikolatalı pasta ve isteğiniz üzerine pasta üzeri süslemeleri, resimli, yazlı veya hem resim hem yazılı gibi farklı tuzla resimli pasta çeşitleri mevcut olmaktadır. Sipariş vereceğiniz pasta içinde kendi yaratıcılığınız üzerinden bilgi vererek örnek pastalar üretimine katkıda bulunma imkânınızda bulunmaktadır. Özel anlarınıza en özel pastaların eşlik etmesini sağlayarak unutulmaz günler yaşanması mümkün olmaktadır. Resim yaptıracağınız kişi veya kişilerin sevdiği takımlar, markalar ile süsleme yapılabileceği gibi, katlı pastalar ve rakamlı pastalar da yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR