TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

DARICA ORGANİZASYON

YENİ DOĞAN BEBEK ODASI SÜSLEME

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada oldukça popüler olan bebeklere özel süslemeler ve düzenlenen kutlamalar ile yaygınlaşan baby shower, yeni doğan bebek odası süsleme hizmetlerini siz müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda Darıca Organizasyon olarak yerine getiriyoruz.

Davetliler için hazırlanacak tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken, dilediğiniz renklerde ve sınırsız çeşitlerle süslemeler hazırlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda müzisyen, dj seçimi yaparken, diğer tüm özel isteklerinizi tecrübeli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yerine getiriyoruz.

Daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi iletişim sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 (507) 253 47 11  ve 0 (543) 441 96 13 numaralı telefonlardan bize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

yeni-dogan-bebek-odasi-susleme

GALERİ

Darıca Organizasyon tarafından düzenlenen bazı Yeni Doğan Bebek Odası Süsleme organizasyonlarımızdan görüntüler.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR