TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

DARICA ORGANİZASYON

KINA ORGANİZASYONLARI

Ülkemizde düğün öncesi mutlaka düzenlenen Kına eğlencelerinizde Darıca Organizasyon olarak birinci derece yardımcılık yapmaya hazırız. Kınalarınızı daha renkli ve eğlenceli hale getirmek için; Müzisyen, Süsleme, Kostümler, Dj ve diğer tüm isteklerinizi tecrübeli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yerine getiriyoruz.

Özellikle son yıllarda oldukça popüler olan Kına kostümlerini sınırsız çeşitlerimiz ile siz müşterilerimize sunarken, kına öncesi ve sonrası kullanılacak tüm malzemeleri ve araçları yine Darıca Organizasyon olarak üstleniyoruz.

Daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi iletişim sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 (507) 253 47 11  ve 0 (543) 441 96 13 numaralı telefonlardan bize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

kina

GALERİ

Darıca Organizasyon tarafından düzenlenen bazı Kına organizasyonlarımızdan görüntüler.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR