TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

DARICA ORGANİZASYON

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Sizin için önemli olan doğum gününüzü daha iyi geçirmek ve yeni yaşınıza mutlu girmek hakkınız; size bu konuda yardımcı oluyoruz… Doğum gününüze özel istek ve taleplerinizi yerine getirirken aynı zamanda davetliler için de çok özel sürprizler ve sunumlar hazırlıyoruz.

Doğum gününüzde davetliler için yapacağınız tüm hazırlıkları Darıca Organizasyon olarak biz sizin yerinize hazırlık yapıyoruz. Tamamı firmamız bünyesinde yer alan süsleme, dekorasyon çalışmaları, orkestra, dj, müzisyen, palyaço, pasta ve diğer tüm isteklerinizi tecrübeli personelimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte yerine getirirken, düşlerinizi gerçekleştirmek için tüm organizasyonları sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi iletişim sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 (507) 253 47 11  ve 0 (543) 441 96 13 numaralı telefonlardan bize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

dogum-gunu-organizasyonlari

GALERİ

Darıca Organizasyon tarafından düzenlenen bazı Doğum Günü organizasyonlarımızdan görüntüler.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR