TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

DARICA ORGANİZASYON

PALYAÇO SERVİSİ

Günümüze oldukça yaygın olarak Açılışlarda, Doğum Günü Partilerinde, Çocuklara özel eğlencelerde ve bir çok organizasyonlarda Palyaçolar ve büyük kostümlü personeller istenir. Düzenlenen organizasyonu daha eğlenceli hale getiren Palyaço ve Kostümlü personeller; düzenlenen organizasyonun dikkat çekmesini ve eğlenceli hale gelmesini sağlar.

Darıca Organizasyon olarak oldukça geniş bir Palyaço Personellerimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra; farklı kostümlerde personellerimiz de mevcut iken, ayrıca özel istek ve taleplerinizi de tecrübeli kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile yerine getiriyoruz.

Daha fazla bilgi için web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi iletişim sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 (507) 253 47 11  ve 0 (543) 441 96 13 numaralı telefonlardan bize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

palyaco-hizmetleri

GALERİ

Darıca Organizasyon tarafından düzenlenen bazı Palyaço Servisi organizasyonlarımızdan görüntüler.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR