TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

DARICA ORGANİZASYON

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Açılış etkinliklerimizde uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin unutamayacağı görsel bir organizasyon sunuyoruz… İşyeri açılış etkinliklerinizde, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün balon süslemeleri, ses sistemleri ve animasyon hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.
   Açılış organizasyonları basit görünse de firmalar için en önemli etkinliklerdir. Açılış Süslemesi, Balon Süsleme,  Zincir Balon, Sütun Balon, Kemer Balon, Ses Sistemi, Karşılama Host veya Hostesi, Palyaçolar, Garson Temini, Bistro Masa, Müzik Grubu ve diğer tüm hizmetlerimizle firmanızın açılışını unutulmaz yapıyoruz.

   Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi iletişim sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0 (507) 253 47 11  ve 0 (543) 441 96 13 numaralı telefonlardan bize ulaşarak da bilgi alabilirsiniz.

   acilis-organizasyonlari

   GALERİ

   Darıca Organizasyon tarafından düzenlenen bazı açılış organizasyonlarımızdan görüntüler.

   DARICA ORGANİZASYON

   Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

   Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

   HAKKIMIZDA

   İLETİŞİM & ULAŞIM

   •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

   •     +90 (507) 253 47 11

   •     +90 (543) 969 51 13

   •     info@daricaorganizasyon.com.tr

   TEKLİF AL

   © Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR