TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

İçmeler Resimli Pasta

İçmeler Resimli Pasta konusunda; Özel günlerde kesilecek pastalar o anları unutulmaz kılmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanmakta olan pastalar üzerinde bulunan resim ve yazılar mekânda bulunan herkes tarafından beğenilmektedir.  Fikir edinmek adına İçmeler Resimli Pasta modelleri incelenmekte ve günün anlam ve önemine yakışan resim ve yazılar pastaları yapacak olan kişilere ulaştırılarak büyük bir sabırsızlıkla beklenilmektedir. Uzman ellerde kaliteli malzemelerle hazırlanmakta olan sağlıklı pastalar yalnızca çocuklar tarafından beğenilmemekte yetişkinlerinde oldukça hoşuna gitmektedir. Yaş günü pastası, anne ve babaya özel hazırlanan yaş pastalar, düğün ve nişan pastaları, sevgiliye ve arkadaşa özel pastalar arzu edilen şekillerde ve meyvelerde üzerlerindeki özel resimler ile hazırlanarak sahiplerine ulaştırılmaktadır.

İçmeler Resimli Pasta

Çikolatalı, muzlu, vişneli, muzlu-çikolatalı, fıstıklı, frambuazlı-çikolatalı, kestaneli ve krokanlı olarak damak tadına uygun şekillerde hazırlanmaktadır.  Şekline ve katsayısına karar verildikten sonra pastalar üzerinde olması istenilen resimlere karar verilmektedir. Resimleri en güzel şekilde pastalar üzerine yerleştirmekte olan İçmeler Resimli Pasta ile tüm pasta çeşitleri arzu edilen şekillerde olmaktadır. Evde ya da kreşlerde kutlanılmakta olan tüm yaş günlerinde günün en önemli ayrıntısı olan yaş pasta için günler öncesinden gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Pastalarda kullanılacak malzemelerin kalitesi, üretimlerinin yapılmakta olduğu mekânların temizliği, yapan kişilerin profesyonelliği, pastaların fiyatları siparişleri verecek olan kişiler için önemlidir.  Her ayrıntının özenle incelendiği pasta siparişlerinde pastanın üzerinde yer alacak olan resim ve yazılarda en önemli kısım olmakta ve bu konuda üretimi yapmakta olan kişilerle iletişime geçilerek doğru kararlar verilmektedir.

Siz ve nişan pastaları üzerinde çiftlerin en mutlu günlerine ait olan özel bir fotoğraf karesi anı daha da önemli kılmakta ve bu sayede kesilen pastalar hayat boyu unutmamak adına resimlerle ölümsüzleştirilmektedir. En özel günlerde maddi ve manevi mağduriyetler yaşamamak için pastaları hazırlatmak istediğimiz kişileri doğru tercih etmemiz gerekmektedir. Bu konuda yıllarını vermiş olan ve müşteri memnuniyetine önem veren onların menfaatine çalışan kişilerle iletişime geçerek siparişlerimizi vermemiz gerekmektedir. Fikir edinmek ve en güzel modeli bulmak için İçmeler Resimli Pasta model seçeneklerini inceleyerek en çok beğendiğiniz pastayı seçmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR