TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

İçmeler Doğum Günü Pastası

İçmeler Doğum Günü Pastası konusunda; her yaşta ayrı bir aşama kaydedilen yaşamın her dönemi farklı güzellikler ile dolu olmaktadır. Belki geç fark edilir bazı güzellikler; ancak eninde sonunda farkına varılmaktadır. Özellikle de çocuk yaşlarda bir eğlence bir sevinç olan doğum günleri ilerleyen dönemlerde yerini daha farklı bir olgunluğa bırakmaktadır. Tüm güzelliklerin her yaşta devam etmesi umudu ile İçmeler doğum günü pastası siparişlerinizi özenle not alarak lezzetli pastalarınız yapılmaktadır. İçeriğindeki malzemeler sizin damak tadınıza ve isteklerinize göre farklılık göstermektedir. Çocuklarınız, eş, dost, akrabalarınız veya özel bir yere sahip kişiler için onun en sevdiği pasta çeşitleri titizlikle hazırlanmaktadır.

İçmeler Doğum Günü Pastası

İsteğiniz üzerine 4 – 6 kişilik, 6 – 9 kişilik ve daha fazla misafir davet etme durumunuza göre istediğiniz büyüklükte veya gramajda pastaların üretimi gerçekleştirilmektedir. Yine istekleriniz doğrultusunda İçmeler doğum günü pastası içeriğini, çikolatalı ve frambuazlı yaş pasta, muzlu ve karışık meyveli yaş pasta, damla çikolatalı ve kestaneli yaş pasta, çikolatalı drajeli yaş pasta, çikolatalı ve fıstıklı yaş pasta, çikolatalı ve korkanlar yaş pasta, profiterollü yaş pasta, çikolatalı çilekli yaş pasta, çikolatalı vişneli yaş pasta, tremisu yaş pasta, muzlu baton pasta, çikolatalı baton pasta, çilekli baton pasta, vişneli baton pasta ve daha da zenginleştirilmiş seçenekleri ile pasta çeşitleri mevcut olmaktadır. İstediğiniz kişi sayısı ve malzeme içeriğine göre belirttiğiniz tarihte siparişiniz hazır duruma getirilmektedir. Web sitesi üzerinden veya telefonla sipariş verebileceğiniz gibi detaylı bilgiler de verilebilmektedir.

Yeni yaş gününe özel sipariş vereceğiniz pastalarınız, yeni yaşınıza mutlu başlangıçlar yapmanız ve pasta kadar tatlı bir yaşa adım atmanıza temenni olması dilenmektedir. Müşteri memnuniyetini vizyonu olarak gören İçmeler doğum günü pastası pişman olmayacağınız lezzetler ile karşınıza çıkmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlara almak isterseniz, hijyen ve görselliğe son derece duyarlı pastalar üretilmektedir. Müşterilerimizin beğenisi, istek ve şikayetleri göz önünde bulundurularak revize olmaya hazır yapısı ile sizi memnun etme hedefine odaklanmaktadır. Farklı tatlar ve görsel cazibesi ile sevdiklerinize özel anlar yaşamanız için titiz, ciddi ve hataya asla yer vermeyecek uzman usta kadrosu ile hizmetinize hazır beklenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR