TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

Sünnet Organizasyonları

Çocuklarınızın Sünnet töreninde ihtiyacınız olan tüm süslemeleri, konuk giriş çıkış, masa süslemelerinde Darıca Organizasyon olarak tecrübeli kadromuz ile hizmet verirken; Sünnet törenine özel kostümler ve diğer tüm isteklerinizi çözüm ortaklarımız ile yerine getiriyoruz.

Sünnet törenlerinde; sünnet çocuğu için tahtlar, kostümler, nazar boncuğu, zincirli süslemeler ve balonlar gibi bir çok süsleme araçlarını dilek ve talepleriniz doğrultusunda personellerimiz tüm hizmetleri yerine getirir.

Darıca Organizasyon; Marmara başta olmak üzere bir çok bölgede Sünnet törenleri için organizasyonlar yürütmektedir. Siz değerli zamanınızı çocuğunuza ayırırken, Darıca Organizasyon Sünnet töreniniz için gerekli tüm işleri yerine getirir.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR