TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

Düğün Nişan Organizasyonları

Çiftlerin Düğün ve Nişan günleri oldukça yoğun ve yorucudur, bu durumlarda her şeyi organize etmek, çift ve davetliler için hayal ettikleri gibi bir düğün, nişan gerçekleşmesi zor olur. Bu durumda; Darıca Organizasyon sizin bir numaralı yardımcınız olarak hizmet vermektedir.

Düğün Davet alanı süslemeleri, Davet Masası süslemesi, Nikah bölümü süslemesi, Konuk yolu süslemeleri, Giriş ve Merdiven süslemeleri gibi bir çok süsleme hizmetlerinin yanında, Dj, Müzisyen temini gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin özel gününde yanındayız.

Düğün ve Nişanlarını daha eğlenceli ve renkli hale getirmek için tecrübeli kadromuz, çözüm ortaklarımız ile siz müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılıyoruz.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR