TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

Doğum Günü Organizasyonları

Darıca Organizasyon; Doğum günü organizasyonlarında, Palyaço, Animasyon karakterleri, Süslemeler, Pastalar, Müzisyen ve Dj gibi v.b bir çok hizmeti bir arada sunarken, siz müşterilerimizin özel isteklerini ve düşledikleri doğum günü partisini organize eder.

Özellikle Çocuklar için eğlenceli ve davetliler için güzel bir gün geçirmek adına Palyaço servis hizmetimiz vardır. Tecrübeli ve müşteri memnuniyetine önem veren personelleri ile birlikte siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Palyaço servisi vermekteyiz.

Doğum günü için siz hediye hazırlıkları yaparken; Darıca Organizasyon sizin yerinize, süslemeleri, müzikleri, pastaları ve diğer tüm işleri yerine getirir.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR