TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Gebze Düğün Pastası

Düğün planlaması cevaplanacak birçok soruyu da beraberinde getiriyor. Gelinlik ve saç modeli, düğün yeri, misafirler için davetiye, balayı planlaması vs. gibi daha birçok ayrıntı özellikle gelin adaylarının bu dönemde başını döndürmeye yetiyor. Bunun dışında elbette çok lezzetli bir ayrıntı olan düğün pastası seçimi de var. Hem görünümü hem de lezzetiyle düğün sahiplerine ve misafirlerine hitap edecek bu detay, her ne kadar düğün zamanı geri planda kalsa da pasta seçimi yaparken yine de bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Her şeyden önce birçok konuda olduğu gibi düğünün konsepti göz önünde bulundurulmalı ve pasta süslemeleri de buna uygun olmalıdır. Buna göre Gebze düğün pastası seçeneklerinden kendi damak tadınıza ve düğün konseptinize uygun seçeneklere göz atabilirsiniz.

Gebze Düğün Pastası

Pasta deyip geçmemeli ve bu en özel gününüzün tamamlayıcılarından biri olan düğün pastanızın süslemelerinde de özenli olmalısınız. Pastaların olmazsa olmazı süslemeler düğünün yapıldığı mekâna ve seçtiğiniz konsepte uygun olmalı ve çok fazla göz yormamalıdır. Unutulmamalıdır ki düğünler hangi konseptte olursa olsun saflığı ve sadeliği simgelemelidir. Buna göre Gebze düğün pastası modellerinden birini beğendikten sonra dilediğiniz süslemeleri seçebilirsiniz.

Pasta seçimi yaparken birçok seçenek arasında kalıp kafa karışıklığı yaşıyorsanız, mutlaka yakınlarınızdan destek alın. Elbette bu dönemde birçok insanın düğün planlamalarınıza müdahale etmeye çalışmasından sıkılmış olabilirsiniz fakat başka bir fikir ve bakış açısı seçiminizi oldukça kolaylaştıracaktır. Hatta birlikte Gebze düğün pastası çeşitlerinin her bir öreğinden tadım yaparak damak tadınıza en çok hitap eden pastayı seçebilir ve başka birinin de pastayı ne derece beğendiğini gözlemleyebilirsiniz. Bunun dışında, seçeceğiniz pastanın boyutu da oldukça önemli.  Yaptıracağınız pasta misafir sayısıyla doğru orantılı olmalıdır. Ayrıca pasta seçimi yaparken yalnızca ürünün fiyatını değil; işçilik kalitesini, süslemesini ve elbette lezzetini de göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü uygun fiyatlı bir pasta almak isterken, sizin ve misafirlerinizin damak tadına hitap etmeyen bir seçim yapmanız sonradan sizi sıkıntıya sokabilir. Eğer özel ve kalıpların dışında bir pasta yaptırmak isterseniz, kafa karışıklığı yaşamamak için öncesinde bir model araştırması yapmanızda da fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR