TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Gebze Doğum Günü Pastası

Her insanı özel hissettiren doğum gününün olmazsa olmazlarından biridir doğum günü pastası. Öyledir ki, hiçbir hediye ya da sürpriz parti olmasa bile küçük bir doğum günü pastası mutlu etmeye yeter doğum günü sahibini. Her zaman bir önemi olsa da şimdilerde bu konuya daha çok önem veriliyor. Bunun en büyük kanıtı olarak ise, butik pastacılık sektörünün oldukça büyük gelişmeler göstermesi ve sektör içinde büyük bir pazar payına sahip olması gösterilebilir. Yani artık eskiden üzerini birkaç adet mumun süslediği 5-6 kişilik mütevazı pastalar yerini; çoktan konsepte uygun süslenmiş, kaliteli işçilik uygulanmış pastalara bırakmış durumda. Gelişen bu sektörde Gebze doğum günü pastası seçenekleri de farklı damak tatlarına ve göze hitap etmeyi başarıyor. Peki, birçok alternatifi olan doğum günü pastası seçilirken hangi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekiyor? İşte cevapları…

Gebze Doğum Günü Pastası

Öncelikle herkesin doğum günü kendine özeldir ve bu yüzden pastanın görünümü ve lezzeti doğum günü sahibine hitap etmelidir. Bu yüzden Gebze doğum günü pastası seçeneklerine göz atmadan önce; doğum günü partinizin nasıl bir konseptte olacağına kaç kişilik bir parti vereceğinize karar vermelisiniz. Ayrıca bu noktada sizin hayal gücünüz da oldukça önemli. Eğer özel ve çok bilinen bir hobiniz varsa onunla ilgili şeker hamurundan nesneler yaptırabilir pastanın süslenmesini isteyebilirsiniz. Eğer kendiniz için değil bir başkası için pasta seçecekseniz; o zaman parti sahibini iyi tanımalı, nelerden hoşlandığını öğrenmelisiniz.

Doğum günü pastaları her zaman klasikleşmiş modellerden olmak zorunda değil. Adeta bir sanat dalı haline gelen şeker hamuru tasarımcılığı sayesinde hayal gücünüzün de ötesinde pasta yaptırmanız mümkün. Farklı konseptlerdeki Gebze doğum günü pastası seçenekleri de hayalinizdeki doğum gününü yaşamanız için size yardımcı olacaktır.

Ayrıca tamamen sıradanlığın dışına çıkıp farklı figürler da yaptırabilirsiniz. Bu figürler sevdiğiniz bir çizgi filmin karakteri de olabilir, en sevdiğiniz sanatçının yüzü de. O çok sevdiğiniz filmin kahramanının şeker hamurunu yaptırabilir ya da pastanın tüm şeklini kendi hayal gücünüze göre farklı yaptırabilirsiniz. Bunun için istediğiniz şekil veya figürün fotoğrafından önceden edinmenizde fayda var. Böylece son dakikada ne yapılacaktı sıkıntı yaşamaktan kurtulursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR