TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Darıca Resimli Pastası

Doğum günlerinin, düğünlerin ve daha birçok eğlence düzenlemelerinin vazgeçilmezi olan pastalar çeşitli şekillerde ve farklı büyüklüklerde olmaktadır. Bunun yanında pastalara farklı şekillerde görsellikler verilmektedir. Resimli pasta dediğimiz bu pastalar farklılığın simgesindendir. Pastanelerde sürekli yapılan bu pastalar herkesin göz zevkini tamamlayacak şekilde yapılmaktadır. Bu konuda uzman olan darıca resimli pasta istediğiniz resimleri pastalara yapmaktadırlar. Uzman çalışma ekibi ile itina ile çalışmakta ve doğum günleri, düğünler gibi özel günlerin vazgeçilmezlerindendir. Bebek figürlerinin de kullanıldığı darıca da çok çeşitli figürler kullanılmaktadır. Müşterinin isteği üzerine hazırlanılan pastalara istediğiniz şekilde gönül rahatlığı ile resim kullandırabilirsiniz. Sağlıklı ve temiz olan bu pastaları içiniz rahat bir şekilde yiyebilir öncesinde görsellik açısından mutlu olabilirisiniz.

Darıca Resimli Pasta

Hangi özel gün kutlanılıyorsa yapılan pastaların çeşitliliğini sizler isteğiniz üzerine darıca da yaptırabilir ve hangi resmi kullanmak istiyorsanız verebilir, gönül rahatlığıyla yiyebilir ve yedirebilirsiniz. Darıca resimli pasta özelliği ile ün salmış ve bütün temizlik kurallarına dikkat edilerek yapılmaktadır. Sizlerin eğer özel gününüz var ise Darıca’ya gidip sipariş verebilir ve tam zamanında hazır olan pastalarınızı itina ile teslim alabilirsiniz. Darıca bu konuda uzmanlaşmış ve her kişinin siparişleri üzerine çalışarak hiçbir müşterisini kırmadan tam vaktinde pastaları hazırlamaktadırlar. Daha önceki yapılan pastalardan fikir sahibi olabilirisiniz. Uzman çalışma ekibi ile siparişleriniz tam zamanında hazır olmaktadır.

Darıca profesyonel ekibinin yanında bütün çalışma arkadaşları sizlerin resimli pastalarını yetiştirmek için çabalamakta ve bütün kurallara dikkat ederek hareket etmektedirler. Özel günlerin vazgeçilmezi olan darıca resimli pasta ile istediğiniz resimleri kullanabilmekte özgürsünüz. Hiçbir katkı maddesi kullanmayan darıca bu konuda pasta malzemelerini organik olarak kullanmaktadırlar. Sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar pastalarınızı özenle yapmaktadırlar. Kaliteli markaları ile ün salmış darıca bütün resimli pastalarını sizlerin istekleri doğrultusunda yaparak mutluluğunuza mutluluk katmaktadırlar. Sizlerde eğer ki bir resimli pasta siparişi vermek istiyorsanız hemen darıca ile iletişime geçmeli ve isteklerinizin yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz. Düğün pastalarını ve daha birçok özel günlerin pastalarını güvenle sipariş verebilir ve yetişmez korkusunu yaşamadan o günü bekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR