TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Darıca Palyaço Servisi

Yapılan organizasyonlarda yalnızca çocukların değil yetişkinlerinde gözlerinin aradığı ilk şey palyaço olmaktadır. Elindeki balonlarla ve boyalarla mekânları şenlendiren palyaçoları açılışlarda, düğün, doğum günü, nişan ve çocuklara özel düzenlenen tüm etkinliklerde görebilmekteyiz. Bu konuda herkese yardımcı olan Darıca palyaço servisi istenilen zamanlarda istenilen mekânlara palyaçoları yönlendirmektedir. Sahip oldukları eğlenceli görünümleri ile özellikle çocukları mutlu eden ve bol neşeli zamanlar geçirilmesini sağlayan palyaçolar çocukları eğlendirirken birbirinden farklı oyunlar düzenlemekte ve hareketli müzikler eşliğinde oyunlar kurmaktadırlar. Uzun zamanlardan beri eğlencelerin olmazsa olmazı olan ve birçok etkinlikte anne ve babaların çocuklarında akılları kalmadan kaliteli zamanlar geçirmelerini sağlayan palyaçolar için ayrılan bütçelerde çok fazla seviyelerde olmamaktadır.

Darıca Palyaço Servisi

Herkesten farklı bir giyime sahip olan palyaçolar üzerinde bulunan rengârenk elbisesi, kocaman ayakkabıları, iri gözleri ve kıpkırmızı burnu daha hiçbir şey yapmadan orada bulunan herkesin tebessüm etmelerini sağlamaktadır. Kendisine özgü eğlenceleri bulunan palyaçoların katılacakları etkinliklere uygun animasyon hazırlıklar bulunmaktadır. Darıca palyaço servisi tarafından müşterilerine sunulmakta olan paketler içerinde farklı eğlence seçenekleri bulunup, herkes istediği paketi seçerek eğlencenin seyrini belirlemektedirler. Özellikle de eğlencelere katılan çocuklar bu hizmetten en fazla faydalananlar olup, yüz boyama, şarkı söyleme, balonlardan yapılan şekiller, ödüllü oyunlar ile unutamayacakları zamanlar geçireceklerdir. Çocuk psikolojisinden anlayan kişilerin seçildiği ve minik misafirlerin mekânlardan mutlu olarak ayrılmalarını sağlayan palyaçolar daha verimli olabilmek adına her geçen gün yeni animasyonlar hazırlamaktadırlar.

Hayatın neşesi olan çocuklarımızın yüzlerini güldürecek ve zamanlarını kaliteli şekilde geçirmelerini sağlayacak her türlü organizasyonlar ebeveynler tarafından onaylanmaktadır. Özellikle de ailecek katılacakları etkinliklerde çocuklarının masa başında kendileri gibi oturmayacaklarının bilincinde olan anne ve babalar mekânlarda palyaço olması için dua etmektedirler. Çocuklarının eğlenmesi adına birçok oyun sergileyen, onlara hediyeler veren ve yarışmalara dâhil eden palyaçolar anne ve babaların kahramanı olmaktadır. Bu konuda özenle çalışan ve kendileri ile irtibat kuran müşterilerine palyaço hizmeti sunan Darıca palyaço servisi müşterilerinden gelen memnuniyet doğrultusunda çok uzun yıllar daha bu keyifli işi devam ettirmek adına özenle çalışmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR