TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

TITLE

DESCRIPTION

Darıca Kına Organizasyonları

Kına geceleri her genç kızın hayalinde olan özel günlerdendir. Bu gecelerde mutlaka her şeyin eksiksiz olmasını isteriz. Genç kızlarıma özel olarak hazırlanan Hint kınası, kına telleri gibi ürünlerde dâhil darıca kına organizasyonları yapılır. Kına gecelerine özel olan tüm etkinlikler için firmamız yardımcı olur.

Darıca Kına Organizasyonları

Kına gecenizde kapsamlı olan ve içerikleri, çok fazla olan bir yapı sizleri bekler. Kına gecelerine özel müzikler, dans programları, aktiviteler, kına tahtları, eğlenceli şovlar hazırlanır. Misafirleri eğlendirecek olan en farklı kına müzikleri sunulur. Misafirlere verilecek olan kına çerezleri bu yapının içerisindedir. Genç kızların özel gününe ortaklık eden darıca kına organizasyonları firmamızda kısacası yok kelimesi bulunmamaktadır. İçeriği en kapsamlı olan bir organizasyon hazırlık süreci sizleri bekler.

Gelinlerimizi çok mutlu eden bu uygulamalar farklı teknik alt yapı ile hazırlanır. Her zaman işi bilen profesyonel kişilerle çalışıyoruz. Farkımız ve kalitemizi değerlendirmek için geç kalmış sayılmazsınız. Kına tahtından, kına teflerine, misafirlere dağıtılacak olan çerezlere kadar her şeyi karşılıyoruz. Kına tahtları, en farklı gelin tahtı, kına tefleri, yardı kıyafetleri, gelin tahtı ve anı defterleri, kına el mumları, kına için özel dans gösterisi ve çok daha fazlası için bu yapıdan faydalanın.  Hiçbir firmada olmayan yöresel kına kıyafetleri ile bu yapıdan çok memnun kalacaksınız. Son derece zarif olan dokunuşlar için sizleri bekliyoruz. Darıca kına organize firması kapsamında hem siz hem de kına gecenize katılan misafirleriniz rahat edecektir. En farklı oynak balkan müzikleri, en güzel yöresel kıyafetler ve gelin süslemeleri sizlere verilir. Ayrıca fiyatlarımız ise son derece makuldür. Her bütçeye uyacak olan fiyatlarla işçilikler yapılır. Yediden yetmişe tüm bayanları memnun eden bu süreçlerde asla pişman olmayacaksınız. Kınanın yapıldığı yer ise çok idealdir. Mekân seçiminden kınada kullanılan tüm aksesuarlara için izlere yardımcıyız.

Bu derece kapsamlı olan bir kına organizasyonu için makul fiyatlar isteniyor. Yukarıda belirtilen niteliklerinden çok daha fazlası için darıca kına organizasyonları uygulamaları hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Daha önceki yapılan program videolarını ve resimleri incelemek için sizlere yardımcı olabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR