TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

Yeni Doğan Bebek Odası Süsleme

Yeni Doğan Bebeklerinize özel oda süslemeleri; hastane odası süslemeleri ve baby shower ihtiyaçlarınızda Darıca Organizasyon tüm taleplerinizi tecrübeli kadrosu ve çözüm ortakları ile istek ve taleplerinizi yerine getiriyor.

Darıca Organizasyon; müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda Yeni Doğan Bebeklerin odalarında kullanmak istediğiniz süsleri dilediğiniz tarz ve tiplerde hazırlarken; Baby shower partileriniz için davetlilere özel sunumlar ve diğer tüm hizmetleri yerine getirir.

Doğum odası süsleri; üçgen bayraklar, kurdeleler, tüller, bez bebekler, hoş geldin süsleri, küçük anı kartları, bebeğe özel tasarım bardakları, ikramlar ve tatlılar, tüm işleri bize bırakabilirsiniz.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR