TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

Animasyon Ekibi

Günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir eğlence karakteri olan Palyaçoları siz değerli müşterilerimize tecrübeli personellerimiz ve çözüm ortaklarımız ile dilediğiniz yere ve partiye servis ediyoruz. Palyaço servisi yanı sıra Sihirbaz, Maskot ve diğer tüm animasyon karakterlerini de dilerseniz servis ediyoruz.

Doğum günleri, Okul eğlenceleri ve diğer tüm özel günlerinizde sizi ve davetlileri eğlendirerek, partinizin daha eğlenceli geçmesini sağlayan Palyaçolar; Darıca Organizasyon tarafından sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda temin edilir.

Darıca Organizasyon; özellikle Marmara bölgesinde tecrübeli Palyaço ve diğer Animasyon karakterlerini siz müşterilerimize sunarken, dilerseniz ek olarak sizlere özel kostümler ve karakter giyimleri de kiralama imkanı sunmaktadır.

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR