TEKLİF FORMU

Ad Soyad *

E-Posta *

Telefon

Mesaj ve Detaylar

HAKKIMIZDA

DARICA ORGANİZASYON

Organizasyon Kaptan’dan Sorulur

Bölgemizde Organizasyon denince ilk akla gelen Kaptan Medya Organizasyon büyüyerek yoluna devam ediyor. Kaptan Medya Organizasyon sahibi Murat Kaptan “İşimizi Seviyoruz” bu yüzden işimizde başarılıyız diyor.

İşimizi severek yapıyoruz

Üniversite yıllarından beri organizasyon işleri yaptığını dile getiren Kaptan Medya Organizasyon sahibi Murat Kaptan; “Ben bu işe Kocaeli Üniversitesi’nde okurken başladım. Çok sevdiğim bir iş, Üniversite hayatım bittikten sonra Darıca’da Medya ve Organizasyon işleri yapmaya başladım.

2003 yılında Radyo Programları yaptım, 2008 yılında Darıca’da Darıca FM kurdum, 2009 yılında profesyonel radyo hizmeti vermeye başladım. Yine 2009 yılında Kaptan Medya Organizasyonu kurdum halen bu işime severek devam ediyorum.”

Her türlü organizasyon bizim işimiz

Kaptan Medya Organizasyonu olarak; Firma Açılışı, Kokteyl, Lansman, Düğün, Nişan, Özel Organizasyonlar, Konser, Animasyon, Reklam, Sahne, Ses, Işık, Foto ve Kamera alanlarında profesyonel hizmet veriyoruz.

Yani medya ve özellikle Organizasyon alanında veremeyeceğimiz hizmet yok, dediğim gibi, işimizi severek yapıyoruz. Bugüne kadar çok iş yaptık ve hep takdir aldık, almaya da devam ediyoruz.

darica-sunnet-organizasyonu
darica-palyaco-servisi
darica-organizasyon
darica-dugun-organizasyonu
darica-sevgililer-gunu-organizasyonu
darica-dogum-gunu-organizasyonu

DARICA ORGANİZASYON

Darıca ve çevre bölgelerinin Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Doğum Günü organizasyonlarının yanında Palyaço servisi ve Yeni doğan bebek odası süsleme hizmetleri veren bir firmadır.

Tecrübeli kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirirken, müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluştur.

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM & ULAŞIM

  •   Cami Mah. Karaaslan Cad. No:45 - Darıca / KOCAELİ

  •     +90 (507) 253 47 11

  •     +90 (543) 969 51 13

  •     info@daricaorganizasyon.com.tr

TEKLİF AL

© Copyright 2012-2016 - DARICA ORGANİZASYON KAPTAN MEDYA KURULUŞUDUR